Opublikowano w 2016/02/18 o godzinie 11:43

Doktorancie, Młody Naukowcu!

W związku z sukcesem, jakim okazała się być I Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen 2015, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na drugą edycję tego wydarzenia naukowego. W dniach 12-14 maja 2016 r, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego po raz drugi stanie się miejscem prezentacji dokonań licznych zespołów badawczych, wymiany cennych doświadczeń oraz demonstracji osiągnięć młodych doktorantów. Na Konferencji wystąpią wybitni goście ze świata nauki oraz młodzi naukowcy z całego kraju.

Podobnie jak przed rokiem pozostajemy otwarci na różnorodność tematyczną, dążąc do zorganizowania inspirującego spotkania, wzbogacającego uczestników o wiedzę z zakresu szeroko rozumianych Nauk o Życiu.
W tym roku proponujemy 4 sesje tematyczne:

Biologia w medycynie i przemyśle
Biologia molekularna
Fizjologia i biotechnologia roślin
Ekologia i ochrona środowiska

Podczas dni konferencyjnych odbędą się wykłady zaproszonych gości, sesje referatowe oraz sesje plakatowe uczestników. Ponadto w trakcie trwania BioOpen swoje usługi i produkty zaprezentują znane i cenione firmy z branży life science. Nie zabraknie również atrakcji integrujących środowisko młodych naukowców.

Rejestracja właśnie się rozpoczęła!

Zapraszamy na nasz profil na facebooku.

Pozdrawiamy,
Komitet Organizacyjny